Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Тиждень дитячої книги

  З  4.04 по 8.04 у школі пройшов тиждень дитячої книги. Діти початкової школи прийняли участь у конкурсі малюнків «Чарівний пензель», та у акції « Подаруй бібліотеці книгу» .

  У бібліотеці була оформлена виставка до дня народження великого письменника казкаря Ганса Хрістіана Андерсена. Виставка «Твоє здоров’я у твоїх руках» до всесвітнього дня здоров’я.  А також виставка «Книги, які знають все» — нові надходження.

   Діти  1-2кл у бібліотеці   мали змогу подивитися казки Х. К. Андерсена: «Дюймовочка», «Дикі лебеді». А для дітей 3-4 кл пройшов майстер – клас по виготовленню закладок для підручників.

  Також для усіх класів початкової школи пройшли пізновально- розважальні уроки. Так для 2-х класів пройшов урок – казка «Пошук скарбів». На якому діти допомагали головній героїні відшукати скарб – книгу! Для 3-х класів урок  — подорож «Структура книги». На якому діти подорожували с головною героїнею по книзі й вивчали ії структуру. Для 4-х класів пізнавальний урок «Словники – наші друзі і помічники!» На якому діти вчились користуватися та працювати із словниками. Для 1-х класів пройшло театралізоване свято «Це чарівне царство книжок» — посвята в читачі. На якому до дітей у гості завітала сама Королева книги, мешканці ії королівства Книги, Буратіно та Мальвіна. А наприкінці діти давали обіцянку охайно поводиться з книгою, і тим чином стали читачами бібліотеки. Та отримали від Королеви книг «пам’ятку починаючого читача» та невеличкі подарунки. Потім діти побували у бібліотеці, і усі бажаючи заповнили свій читацький формуляр. 

  Закінчився тиждень підведенням підсумків та нагородження переможців. 

   251 всего просмотров,  1 просмотров сегодня

  

  Добавить комментарий