Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  ПРОФІЛАКТИКА ПРИЧИН ВСТУПУ ПІДЛІТКІВ ДО АГРЕСИВНИХ МОЛОДІЖНИХ СУБКУЛЬТУР

  📢 Останнім часом у засобах масової інформації все частіше порушують питання діяльності різноманітних молодіжних рухів або підліткових субкультур.
  📚 Пропонуємо Вам підбірку матеріалів «ПРОФІЛАКТИКА ПРИЧИН ВСТУПУ ПІДЛІТКІВ ДО АГРЕСИВНИХ МОЛОДІЖНИХ СУБКУЛЬТУР» для педагогів та батьків, які допоможуть дорослим розібратись і зрозуміти причини появи підліткових неформальних рухів та залучення дітей до таких груп. Поданий матеріал також допоможе дорослим глибше зрозуміти підлітка та причини, через які вони обирають такі спільноти.
  Існує дуже багато видів таких рухів, одні з цих спільнот цілком нешкідливі, а їх вплив виражається лише у 2 зовнішніх атрибутах протесту – дивних зачісках або зухвалому одязі, інші мають радикальний характер і можуть бути дуже небезпечними.

  💡 Всі молодіжні субкультури об’єднує одна мета – бути почутими та визнаними. Об’єднуючись в субкультури, молоді люди висловлюють протест проти громадських правил, які, на їхню думку, заважають нормальному розвитку і самореалізації людини.
  ⚠️ Треба зауважити, що навіть у найрозвиненіших країнах світу існують соціальні проблеми, які не можуть не позначитися на молодому поколінні.
  (!) Також треба брати до уваги те, що в нашій країні йде війна, в якій беруть участь дорослі, але в дітей також накопичується напруга, яка має знайти вихід.

  ❓ Пропонуємо в методичних матеріалах відповіді на наступні питання _ Як діяти, якщо ви дізналися, що дитина стала членом субкультури? Як допомогти дитині розібратися у своїх поглядах? та ін
  ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ матеріалів «ПРОФІЛАКТИКА ПРИЧИН ВСТУПУ ПІДЛІТКІВ ДО АГРЕСИВНИХ МОЛОДІЖНИХ СУБКУЛЬТУР.»:

  Loading

  

  Комментарии закрыты.