Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Перепоховання воїнів РККА

  Пам’ятайте про тих, що безвісті пропали,

  Пам’ятайте про тих, що не встали як впали.

  Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі,-

  Такі чисті і чесні, як повітря прозоре.

  Пам’ятайте про тих, що за правду повстали,

  Пам’ятайте про тих, що лягли на заставах.

  Пам’ятайте про тих, що стрибали під танки…

  Є в місцях невідомих невідомі останки.

  Є в лісах, є у горах, і є під горою –

  Менше в світі могил, ніж безсмертних героїв.

  Пам’ятайте про них і у праці, і в пісні –

  Хай відомими стануть всі герої безвісні.

   

             03 травня 2017 року в селі Тетянівка Слов’янського району громадська організація «Асоціація дослідників військово-історичної спадщини «Плацдарм» проводила перепоховання 86 воїнів РККА, які загинули в Слов’янському районі в період з 1941 по 1943 роки. Це бійці 12-ої, 8-ої армій, 3-ої та 8-ої гвардійських армій. Нажаль, встановити їхні прізвища  не вдалося, але ж належно, з почестями предати землі останки людей, боронивших наш край, є в наших силах і нашим обов’язком. На урочистому мітингу, щоб вклонитися пам’яті славних героїв, хто боровся за нас, за наше життя, побували і учні нашої школи.

           Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про їхні бойові подвиги, воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури. Ми йдемо до могильних плит, щоб віддати данину вдячності, вклонитися низько подвигу старшого покоління.

          Нажаль, після стількох років життя в мирі і злагоді, наш народ знов на собі відчув всі жахіття війни. Сьогодні на сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Дуже хочеться, щоб наші люди  не забували такі дорогі всім нам слова як : Україна, Батьківщина, Мир — за які вже пролито стільки крові, покалічено  доль. І як 72 роки тому, весь народ нашої держави об’єднався нині задля того, щоб наші діти ніколи більше не бачили жахіть війни.

  

  Добавить комментарий