Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

   Майдан… З героями іде прощання…

  Тисячі людей зібрались в цю мить.

  Для когось на землі вона передостання,

  А хтось в землі сирій вже мирно спить.

  Вже не побачить батько, не зустріне мати.

  Живого сина в світі більш нема.

  Прийшли у путь останню проводжати

  Своїх Героїв… вічна честь їм і хвала!

          

   Сьогодні 21.02.2017 року вчителі та учні нашої школи зібралися щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, які загинули  у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Герої Небесної Сотні віддали своє життя за кожного з нас! Ми будемо пам’ятати про це! Герої не помирають!

              Тисячі поранених і майже 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дає шанс здобувати нову демократичну правову державу. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли на небеса, але вони вічно будуть жити у народній пам’яті!». Дуже хочеться ,щоб всі ці жертви не були напрасними і в нашій країні нарешті наступили Мир, добробут і злагода.

              Учнями у дворі школи було створено символічне «дерево пам’яті» на знак того, що ми завжди будемо пам’ятати людей, які ціною власного життя намагалися покращити наше майбутнє.

  

  Добавить комментарий