Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  День визволення України від фашистських загарбників.

  Сьогодні в Україні відзначається День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території нашої держави.

  В історії українського народу події Другої світової війни посідають особливе місце. За своєю глибиною, трагізмом і героїкою вони помітно піднеслись над іншими і набули епохального значення. Певною мірою обумовлено це й тим, що донині живі учасники війни, носії історичної пам’яті про неї – ті, хто воював зі зброєю в руках, навчався, працював, відбудовував країну. Для вчителів та учнів нашої школи сьогоднішнє свято — нагода не лише віддати символічну шану загиблим і живим учасникам війни, це привід задуматися над уроками минулого. Кров’ю, потом і слізьми мільйонів полеглих наших співвітчизників здобута наша свобода — безцінний дар, який ми не маємо права змарнувати. Війни, конфлікти руйнують суспільства та долі мільйонів людей. І лише сильні духом, морально міцні народи проходять це гартування, складають іспит на свою духовну силу та життєздатність.                   

                  Український народ  саме такий —   сильний і духом, і волею. Тому будьмо впевнені – ми з честю витримаємо всі випробування. Ми збережемо рідну країну, втримаємо її незалежність.                              

        

  

  Добавить комментарий