Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  «Голокост в Україні: пам’ять і уроки»

  [gview file=»http://slavschool18.dn.ua/wp-content/uploads/2017/01/Голокост.-Презентація.ppt»]            

  З метою ознайомлення молоді з одними із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя та напередодні відзначення Міжнародного  Дня пам’яті жертв Голокосту і 89-ої річниці подій під Крутами в школі відбулись  різноманітні виховні заходи.

              Під час проведення  виховних годин «Голокост в Україні: пам’ять і уроки» ,«Свіча Голокосту не згасає» ;  «Голокост – шрам на серці людства», «Скорботна свічка пам’яті святої»… класні керівники інформувала учнів про те , що у 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № 60/7 “Пам’ять про Голокост”, що проголосила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Україна приєдналася до цього документу у 2012 році та вперше  відзначила Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту,а учні навели статистичні дані жертв Голокосту.

               Члени краєзнавчого гуртка » Азимут »  учні 8 – 9 класів під час проведення занять  доповнили відомості про трагічні події   «Живі пам’ятають-мертві не простять…»

              Виставка літератури передувала ознайомленню дітей ще з одною важливою подією. Адже, 89 років тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід’ємною складовою генетичної пам’яті українського народу. Цей символ — Крути! Учні 6 – 7  класів мали змогу побувати на уроці пам’яті у краєзнавчому музеї  «За волю України. Полеглим синам в боротьбі під Крутами»

               Хвилиною скорботи «Крути: і сум, і біль, і вічна слава» присутні вшанували пам’ять полеглих за незалежну та соборну Україну.  Лейтмотивом заходів  було проведення паралелі між подвигом героїв Крут та героями АТО. Сьогодні, коли вирішується доля України, молодь, як і колись,  перебуває в перших рядах боротьби. У цій борні нас надихають слова великого Кобзаря: «Борітеся — поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»..

  

  Добавить комментарий