Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Жнива скорботи

  «Жнива скорботи»

  «Ні труни, ні хрестів І ні тризни!

  Прямо в яму, На віки-віків!

  Чорна сповідь Моєї Вітчизни

  І її затамований гнів»

   

  А. Листопад

   

               Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

            У травні – червні    2018 року  у Слов’янській ЗОШ I-III  ступенів № 18 відбулись тематичні заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, метою яких було формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє.

            Для учнів   проведено виховну годину «Свіча милосердя». Метою заходу було вшанувати пам’ять безвинно замучених голодом людей, виховувати в учнів особистісні риси громадянина України. А також діти зрозуміли поняття «милосердя» і чому воно потрібне в соціумі. Учні 1-4 класів розказували підготовлені вірші,  переглянули відео про Голодомор, відео «Даруй добро», пограли в гру «Якщо добра людина».

          У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури «Чорні сторінки історії» до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.».

          Учні, які відвідують пришкільний табір  мали змогу переглянути відео «Голодомор 1932 – 1933 років . Геноцид українського народу» та презентацію « Голодомор».

  

  Добавить комментарий