Наш колектив

Зворотній зв’язок

Ваше Ім'я (обов'язково)

Ваш Email (обов'язково)

Тема

Ваше Повідомлення

Архів записів

Тиждень української мови

З 4 листопада у нашій школі традиційно стартував тиждень української мови, присвячений Дню української писемності та мови.

Так, у рамках тижня, для учнів 6-А класу було проведено літературно-мовознавчий брейн-ринг «Мово рідна, слово рідне». Діти із задоволенням змагалися у своїх знаннях з цих предметів,адже для кожного з нас рідна мова є мовою нації, предків. Метою заходу було підвищення інтересу до вивчення мови, стимулювання різних видів спілкування, розвиток мовленнєвих здібностей учнів, виховання любові до рідного слова. Ми переконані, що діти-це наше майбутнє, а без мови майбутнього не існує!


 

З метою підвищення рівня знань учнів з української мови та літератури, розширення їхнього світогляду, творчих здібностей, формування внутрішнього світу засобами мистецтва слова для учнів 7-Б класу було проведено мовно-літературну вікторину «Прикрась життя українською». Гарний настрій та активна співпраця допомогли дітям продемонструвати свої знання і кмітливість. Пишаємося тим, що саме ми є носіями чарівної та неперевершеної української мови!


 

А у нас сьогодні знову свято! Мовознавчий квест для учнів 8-А та 8-Б класів. Обидві команди показали високі результати і підтвердили, що знають рідну українську мову.

Комментарии закрыты.