Наш колектив

Зворотній зв’язок

Ваше Ім'я (обов'язково)

Ваш Email (обов'язково)

Тема

Ваше Повідомлення

Архів записів

Тиждень української писемності та мови

З 04.11. по 11.04 листопада в школі проведено Тиждень української писемності та мови.
У програмі святкування було чимало цікавих заходів: конкурси, вікторини, брейн — ринги.
Учні демонстрували рівень знань української мови, долучившись до написання Всеукраїнського радіодиктанту та національної єдності.
Проведення тижня, присвяченого Дню писемності, стало гарною традицією в нашій школі. Такі свята дають змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання, усвідомити необхідність підвищення власної мовної культури.

Так, у рамках тижня, для учнів 6-А класу було проведено літературно-мовознавчий брейн-ринг «Мово рідна, слово рідне». Діти із задоволенням змагалися у своїх знаннях з цих предметів,адже для кожного з нас рідна мова є мовою нації, предків. Метою заходу було підвищення інтересу до вивчення мови, стимулювання різних видів спілкування, розвиток мовленнєвих здібностей учнів, виховання любові до рідного слова. Ми переконані, що діти-це наше майбутнє, а без мови майбутнього не існує!


 

З метою підвищення рівня знань учнів з української мови та літератури, розширення їхнього світогляду, творчих здібностей, формування внутрішнього світу засобами мистецтва слова для учнів 7-Б класу було проведено мовно-літературну вікторину «Прикрась життя українською». Гарний настрій та активна співпраця допомогли дітям продемонструвати свої знання і кмітливість. Пишаємося тим, що саме ми є носіями чарівної та неперевершеної української мови!


 

А у нас сьогодні знову свято! Мовознавчий квест для учнів 8-А та 8-Б класів. Обидві команди показали високі результати і підтвердили, що знають рідну українську мову.


Пізнавальний брейн — ринг до Дня української писемності та мови «Слово до слова — складеться мова» проведено 11.11.2019р. серед учнів 10 — х класів ЗОШ 18. Дві команди » Розумники» та «Ерудити» змагалися за звання знавців української мови виконуючи різні завдання: пояснювали фразеологізми, побували «редакторами», показали артистичні здібності, проінсценізувавши сценки із відомих творів «Наталка — Полтавка» та «Кайдашева сім’я» …
Чимало було сказано про нашу рідну мову та видатних українських майстрів слова.


Всеукраїнський радіодиктант національної єдностіКомментарии закрыты.