Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Тиждень математики в початкових класах

  


  20 березня у 1-А класі пройшов урок-захід з елементами проектування «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо». Діти з задоволенням здійснювали математичну подорож  картою України на чарівному авто, побудованому із геометричних фігур, який робив зупинки:

  • Україна — рідний край;
  • Київ — столиця України;
  • Державні символи України;
  • Українські обереги.

  Повідомляючи цікаві відомості про нашу Батьківщину, учні виконували незвичайні завдання, грали в математичні ігри, розгадували ребуси та розв’язували різноманітні задачі — цікавинки.

  Урок сподобався та запам’ятався маленьким учням.


  23 березня учні1-Б класу провели урок-казку : «Україна — моя Батьківщина». Разом із козаком Петром мандрували чарівною країною Математики, розв’язуючи задачі та приклади. Будуючи відрізки, допомагали казковим героям подолати зло, використовуючи всі свої знання та вміння, здобуті на уроках математики. А в кінці мандрівки учнів чекали смаколики.


  21 березня в нашій школі відбулась цікава подорож математичними стежинками. Подорожуючи, другокласники побували в Карпатах, на самій високій горі України — Говерлі, помилувалися Дніпром, з цікавістю розшифрували народні символи. Подорож виявилась цікавою і веселою. Всім мандрівникам дуже сподобалось подорожувати заплутаними математичними стежинками. А нагородою учням стала «прогулянка» найвизначнішими місцями столиці нашої Батьківщини.


  У рамках тижня математики в початкових класах  19 березня у 3-А класі відбувся урок «Мандрівка мальовничими просторами України». На уроці діти закріплювали та удосконалювати вміння розв’язувати задачі та приклади на додавання та віднімання сотень, розвивали навички самостійної праці та усної лічби. Протягом уроку учні відкривали 7 чудес України. Школярі мандрували літаком, виконуючи завдання, побували в історичних та мальовничих місцях України. Це: Кам’янець-Подільська фортеця, Києво-Печерська Лавра, острів Хортиця… Дітям дуже сподобалося подорожувати просторами нашої Батьківщини. Учні отримали від уроку гарні емоції.


  21 березня в 3-Б класі пройшов урок: «Математична подорож Україною». На уроці діти повторили таблицю множення та ділення, ознайомилися із способом множення та ділення розрядних чисел на одноцифрове число. Учні подорожували казковим потягом містами України. Побували у Карпатах, у дендрологічному парку Софіївка, у Києво-Печерській Лаврі, у заповіднику міста Кам’янець. Захід пройшов активно, цікаво, весело.


  23 березня в школі відбувся математичний КВК між учнями 4-х класів «Розумники».  Захопливо,  весело змагалися команди «Коло» та «Квадрат». Вони показали свої вміння у розгадуванні ребусів, розв’язуванні математичних загадок, логічних задач та прикладів. Завдяки математичній вправності конкурсантів, вболівальники та гості дізналися про історичні та географічні цікавинки нашої Батьківщини. В ході запеклої боротьби визначили переможця. Ним стала команда 4-Б класу «Квадрат». Але насправді переможеними себе не відчував ніхто, бо на святі Математики було весело та цікаво. В кінці свята дітей чекала нагорода – солодощі.

  

  Добавить комментарий