Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Олімпійський тиждень 2019

  Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у нашій школі стало проводити напередодні дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя — це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров’я дитини. Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів.

  Початок  тижня був відкрито на урочистій фізхвилинці  де був піднятий   олімпійський прапор 

  Протягом Олімпійського тижня у школі були проведені: Веселі старти між учнями 5 та 6 класів , пройшли змагання з волейболу між учнями 10 та 11 класів. Учні школи прийняли участь у міській спортивній  программі до дня фізичної культури та спорту : масова руханка, забіг, після цього кожен відвідав локації, де проходили  показові тренування.

  На прикінці тижня  кожен класс презентував проєкт «Спортсмени класу»

  Переможців змагань нагородили призами  та грамотами. Всі учасники Тижня отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень. Ми ще раз побачили, що в нашій школі навчаються сильні, спритні та сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог — як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

  Loading

  

  Комментарии закрыты.