Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Оглядова екскрсія в м. Запоріжжя

            17 червня 2017 року учні майбутнього 6-А класу разом із батьками відвідали м.Запоріжжя. Завдяки оглядовій екскурсії  діти та дорослі познайомилися з історією виникнення та становлення обласного центру,побували в різних цікавих куточках міста. Також зробили зупинки в місцях з найкращими видами і ракурсами для фото та відео зйомки: Дніпрогес, унікальна архітектура «Конструктивізму», цегляні споруди меннонітських колоній і старого Олександрівська. Неймовірно захопив усіх  острів Хортиця, де видалася можливість побачити на власні очі відтворений образ столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. Екскурсанти відвідали  житло лицарів, дізнались  про побут та звичаї запорожців. По-справжньому відчули  дух козацької доби під час виступу та демонстрації бойових мистецтв сучасними січовими козаками.

            Не менше вразила і  організована  прогулянка на катері, який курсував  через шлюз з порту до річкового вокзалу Запоріжжя. Під час цієї екскурсії учні та їх батьки  ознайомилися  з роботою Дніпрогес і помилувалися  красою Дніпра. 

            Додатково до основної екскурсії відвідали Музей ретро-автомобілів «Фаетон» — єдиний загальнодоступний музей подібного профілю в Україні, де представлена приватна колекція раритетних транспортних засобів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

            Стомлені, але надзвичайно щасливі та задоволені повернулися додому. Дуже приємно розуміти, що наша Україна настільки красива і має  неймовірно величну  історію…

  Найбільш популярна екскурсія Національного заповідника «Хортиця» курені, максимально відтворені  відтворені  види на Дніпро, . Додатково до основної екскурсії можна буде відвідати екскурсії в Національному заповіднику «Хортиця», Музей історії Запорізького козацтва, Обласний краєзнавчий музей, Музей історії Зброї, Музей ретро-автомобілів, Музей кераміки, Музей пожежної справи. Стати глядачем/учасником виступів «Нових Січових козаків», акторів Театру Козацького Бою Всеукраїнської громадської організації «Спас» та Кінного Театру «Запорізькі Козаки». Ну звичайно ж прокотитися з вітерцем по плесу Дніпра на теплоході навколо о. Хортиця.

  

  Добавить комментарий