Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Диктант національної єдності

            9 листопада – День української писемності

               Не можна ходити по рідній землі, не чаруючись виплеканою народом у віках рідною мовою. З материнської колискової пісні, з милих бабусиних казок розпочинається наше прилучення до її краси. Кожен день дає нам урок пізнання. І завжди, і скрізь наш учитель – мова.

              Саме 9 листопада, коли відзначається День української писемності та мови,  в нашій школі  розпочався І етап Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Цей конкурс є натхненням для дітей та дорослих: учителів, науковців, письменників  у справі піднесення престижу української мови. Учні 3-11 класів мають можливість перевірити свої знання рідної мови, адже для того щоб справитися із завданнями, потрібно добре знати орфографію та пунктуацію, а ще вміти гарно висловлювати свою думку.

            Також  учні 5-11кл. написали радіодиктант національної єдності  про Київську Русь. Назва тексту – «Україна на зламі тисячоліть». Цьогорічний диктант був легший ніж минулорічний, але із каверзнішою пунктуацією, проте наші учні дали собі раду.

           Вкотре переконуєшся, що українська мова багата й милозвучна. Вона відзеркалює душу народу, його історію. Це наш скарб, подарований нам на віки вічні, щоб берегли, щоб леліяли, щоб розвивали далі.

   122 всего просмотров,  4 просмотров сегодня

  

  Добавить комментарий