Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  День Соборності України.

                                                                      Вишита колоссям і калиною,

                                                            Вигойдана співом солов’я,

                                                  Звешся величаво – Україною,

                                                  Земле зачарована моя.

   

   

                      Відповідно  плану  заходів із підготовки та відзначення в місті Дня Соборності України, плану роботи школи у січні 2017 року діяльність педагогічного колективу та учнівського самоврядування  була спрямована на підготовку та проведення ряду заходів до Дня Соборності України.

                      З 16 січня по 20 січня 2017 року в школі проведена низка навчальних, виховних заходів щодо відзначення Дня Соборності України, Акту злуки УНР і ЗУНР: години спілкування, усні журнали, круглі столи, лекції, інтелектуальні конкурси, присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

                       20 січня була  проведена єдина  інформаційна година «Національна єдність – запорука державності України», відслідкована паралель подій, що відбувалися 58 років тому. Нині питання боротьби за єдність та незалежність нашої країни залишається також актуальним.

                      Протягом тижня за графіком проводилися годин спілкування. Класні керівники 1-11 класів організували   Уроки Єдності з відео переглядом сюжетів документальних кадрів «Моя Соборна Україна»,  «Співаєм славц тій події і тепер», «День Соборності України».

                    З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення зі ст. 20 Конституції України, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, викликання інтересу до вивчення історії України 20 січня 2017 року  учні старших класів  відвідали святковий концерт до Дня Соборності України «Краса зимової країни» у КЗ «ЦКД».

                     Проведені просвітницькі заходи були спрямовані на виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей .

  [gview file=»http://slavschool18.dn.ua/wp-content/uploads/2017/01/176_sobornist_2017.pptx»] [gview file=»http://slavschool18.dn.ua/wp-content/uploads/2017/01/фото-соборность.docx»] [gview file=»http://slavschool18.dn.ua/wp-content/uploads/2017/01/первій-урок-5б.docx»] [gview file=»http://slavschool18.dn.ua/wp-content/uploads/2017/01/кл.час-соборности.docx»] [gview file=»http://slavschool18.dn.ua/wp-content/uploads/2017/01/день-соборності-фото.docx»] [gview file=»http://slavschool18.dn.ua/wp-content/uploads/2017/01/библиотечній-урок.docx»] [gview file=»http://slavschool18.dn.ua/wp-content/uploads/2017/01/5б-откр.-урок-библиотека.docx»]

   166 всего просмотров,  1 просмотров сегодня

  

  Добавить комментарий