Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  День Цивільного Захисту в школі

  В ході Дня цивільного захисту в школі, учні практично закріплювали знання, отримані при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та цивільного захисту населення. Адже, всім нам відомо, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати.

       Метою Дня цивільного захисту є практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок з безпеки життєдіяльності, основ здоров’я та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно – начальницького та особового складу позаштатних формувань навчального закладу, педагогічного складу і учнів навчального закладу в цілому як об’єкта ЦЗ при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

       У нашій школіі День цивільного захисту, без сумніву, став уже звичним явищем. І вчителі, і школярі, і адмінгосподарський персонал школи, на практиці переконалися щодо великої користі підготовки дітей до життя у бурхливому морі сучасного техногенного світу. Проведення цього заходу сприймається як невід’ємна частина навчально-виховного процесу.

   121 всего просмотров,  1 просмотров сегодня

  

  Добавить комментарий