Наш колектив

Зворотній зв’язок

Ваше Ім'я (обов'язково)

Ваш Email (обов'язково)

Тема

Ваше Повідомлення

Архів записів

Тиждень дитячої книги

book21З 22.04 по 27.04 пройшов тиждень дитячої книги. Усі учні поринули у казкову атмосферу.
Найменших учнів посвятили у читачи. До  них у гості завітала сама «Королева книжного царства»   з телеграмами від казкових героїв, іграми  та подарунками. Але з початку треба було відгадати загадки «злого чарівника» щоб визволити королеву. Діти гарно справились з усіма завданнями і змогли вчасно записатися до бібліотеки.
Учні 2-х класів разом із дівчинкою Катрусею опинились у книзі. Зустріли там автора книги, якій розповів їм що таке обкладинка, титульний лист, анотація, передмова, текст, зміст та ілюстрація.
Для учнів 3-х та 4-х класів пройшла гра «Найкращий читач» під девізом «Хто багато читає, той багато знає». Переможців нагородили цінними призами – книгами!
Також грамотами і подарунками нагородили кращих читачів (з 2 по 4кл)  за підсумками цього навчального року.  Іще нагородили клас переможець у акції по збору макулатури. Ним став 3-Б клас. 
Протягом тижня пройшла виставка малюнків «Моя улюблена казочка».  Усі бажаючи прийняли участь. У бібліотеці були оформлені виставки: У світі казок, нове життя старої книжки, підручники за якими вчилися наші батьки.
Діти, які ходять у ГПД подивилися казки: кіт у чоботях, гадке каченя, гуси –лебеді.
Перші класи здійснили екскурсію до бібліотеки будинку залізничників, де завідувач бібліотекою, Тетяна Іванівна,  розповіла їм які книги живуть у бібліотеці.

ZooEffect WordPress plugin

Кто много читает, тот много знает!Добавить комментарий