Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Mісячник шкільної бібліотеки

  У листопаді у школі пройшов місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України». Метою місячника шкільної бібліотеки є популяризація книги, яка виховує в учнів почуття любові до Батьківщини, її звичаїв, культури та патріотизму. У період місячника пройшли різноманітні заходи.

  Акція «Подаруй бібліотеці книгу», акція по збору макулатури під назвою «Листок за листок», в якій приймали участь усі , а більш активними стали учні 3-Акл.

  Були оформлені такі книжкові виставки: «Улюблені книги моєї бабусі»; «Нові надходження»; Знаменні дати листопада, події листопада в Україні та світі; «Солов’їна, барвінкова — українська рідна мова»; «Мой энергоэффективный дом» — 6 способов сделать дом тепле; «Герої не вмирають» — до дня гідності та свободи; До дня пам’яті жертв голодомору: «Не дамо згасити свічу пам’яті»

  Для учнів 1-х класів пройшла ознайомча екскурсія до бібліотеки «Перші кроки до скарбниці знань». Учні других класів також здійснили подорож до бібліотеки, на якій згадали правили поведінки у бібліотеці, та правила поводження із книгою.

  Для учнів 3-х та 4-х класів пройшла вікторина «У світі казок». Переможці були нагородженні цінними призами – книгами, у 3-х класах це 3-Акл, у 4х – 4-Бкл.

  Для учнів 5-6кл пройшов конкурс знавців Рідної мови «Знай, люби бережи!», на якому діти показали свої знання з української мови, літератури, та народознавства. Переможцями стали команда 5-А і команда 6-А класів.

  Також в читальному залі для групи продовженого дня пройшли години цікавих повідомлень: «Люби рідне, читай українське!». На яких читали українські казки, розгадували загадки, дивились мультфільми. Також пройшов рейд-перевірка по збереженню шкільних підручників.

   233 всего просмотров,  5 просмотров сегодня

  

  Комментарии закрыты.