Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Тиждень математики 2018-2019 н.р.

  з 28 січня по 1 лютого в закладі був проведений предметний тиждень з математики  під гаслом «Моя любов – Україна і математика» .

  Робота педагогів була спрямована:

  • на сприяння розвитку інтересу учнів до предмету;
  • формування наукового світогляду, розширення й поглиблення математичних знань, умінь і навичок вихованців;
  • забезпечення належних умов для виявлення і розвитку творчої активності учнів.

  Учителі математики мали можливість удосконалити науково-методичний рівень, професійну майстерність, збагатити власний досвід.

              Упродовж предметного тижня математики проведено багато заходів. Серед них:

         —  конкурс математичних газет для учнів 5-11 класів;

         —  усний журнал «Михайло Кравчук – творець музики чисел» для учнів 8-11 класів;

         —  урок – гра «Дивовижний світ чисел» для учнів 6 класів;

         — математична вікторина для учнів 5 класів;

  В  конкурсі математичних газет учні   показали свої творчі здібності, які пов’язані з математикою та відношенням до неї.

  У закладі багато часу приділяється математиці: діти багато розв’язують задач, але іноді, застосовуючи деякі теореми або формули з прізвищами вчених, не знають біографії цих видатних людей. Тому усний журнал «Михайло Кравчук – творець музики чисел»  був присвячений життю та науковій діяльності видатного українського математика, академіку АН, автору фундаментальних праць у галузі вищої алгебри та математичного аналізу. Син Неба, Поет німого числа, лицар математики, титан математичної думки,корифей математики, гордість українського народу – неповний перелік тих епітетів, якими його нагороджують і науковці, і письменники, і журналісти. Крім того учні прослухали мелодію для фортепіано музиканта Д. Макдональда числа «Пі» — одного із найбільш загадкових чисел, відомих людству. Учні 8-го класу підготували повідомлення на тему «Єгипетський трикутник», «Біографія Фалеса», «Піфагор Самоський».

            Урок-гра «Дивовижний світ чисел», сам  говорить за себе. Сприяла розвитку  пізнавальної, творчої  та розумової активності учнів 6-х класів, уміння аналізувати та робити висновки. Вихованці  показали  уміння рахувати, логічно міркувати, бути наполегливими  і завзятими, уважними і акуратними.

           Математична вікторина для учнів 5-х класів була  розрахована не тільки на тих вихованців, які краще і швидше розв’язують задачі, а й на тих, хто виявляє здібності  працювати в команді, бути капітанами, уважні та кмітливі, виявляють художні здібності. В ході якої команди відвідали такі станції: бліцтурнір, «Арифметика», «У світі казок», художня, поетична,»Магічний квадрат», «Сірникова», «Капітанська»,станція вболівальників.

   485 всего просмотров,  2 просмотров сегодня

  

  Добавить комментарий