Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Семінар для педагогів «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими потребами»

           З вибором України незалежного й демократичного напряму розвитку суспільства 1991 року нашою державою визнано Конвенцію ООН «Про права дитини», у зв’язку з цим посилено увагу до якості й доступності освіти для дітей з особливими освітніми проблемами.

            Інтеграція дітей з порушеннями психофізичного розвитку в загальноосвітній школі становить складну проблему. Її позитивне розв’язання дуже бажане, оскільки як кожна дитина, а особливо з психофізичними вадами, маючи потенційні можливості повноцінного розвитку як особистість, громадянин, потребує якомога ширших контактів із навколишнім світом. Проте саме лише перебування у широкому соціумі без спеціальної педагогічної роботи, спрямованої на введення дитини у предметний світ і світ людських стосунків, ще не розв’язує проблеми.

             Залучення до масових навчальних закладів дітей з особливими потребами вимагає від усіх учасників цього процесу певного перегляду традиційних поглядів щодо мети, функцій, організації роботи закладу. Проте до найактуальніших проблем успішної реалізації інклюзивного навчання належить питання професійної підготовки педагогів, яким слід опанувати відповідні знання та навички щодо роботи з даною категорією дітей.

             Тому, в нашій школі був проведений семінар для педагогів на тему: «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими потребами.».

   Метою якого було:

  Уточнення основних понять «інклюзія»,»інклюзивний підхід», «інтеграція» тощо.  Підвищення професійної компетентності педагогів  щодо гармонійного розвитку та виховання дітей з особливими потребами  розвитку  в школі.

   105 всего просмотров,  1 просмотров сегодня

  

  Добавить комментарий