Наш колектив

Зворотній зв’язок

  Ваше Ім'я (обов'язково)

  Ваш Email (обов'язково)

  Тема

  Ваше Повідомлення

  Архів записів

  Адаптація учнів 5-х класів 2015-2016 навчальний рік

  Протягом І семестру 2015-2016 навчального року педагогічний колектив школи працював над вирішенням дидактичної проблеми щодо адаптації учнів 5-х класів до навчання у основній школі. Для попередження можливих негативних явищ на даному етапі розвитку особистості школяра, виявлення труднощів адаптації психологічною службою школи проведено спеціальне психологічне дослідження. Мета даного дослідження полягала у виявленні потенційної «групи ризику», тобто дітей, чиє подальше навчання та виховання пов’язані із суттєвими труднощами (діти з емоційними розладами, порушеннями поведінки, зниженням рівня навчальних досягнень).

  Крім того, з метою оптимізації процесу адаптації, уникнення деформації формування особистості та попередження утрати контакту з дітьми, психологічною службою проводиться психологічна просвіта батьків і вчителів (індивідуальні консультування, тренінги для вчителів, психолого-педагогічні круглий стіл).

  Вивчаючи стан адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі, членами робочої групи було відвідано ряд уроків та виховних заходів, проведено співбесіди з учителями та класним керівником, проаналізовано навчальні досягнення учнів за результатами І семестру в порівнянні з попередніми роками. За результатами цієї роботи 04.01.2016 в закладі був проведений круглий стіл, в ході якого педагоги обмінювалися своїми думками, наробками, результатами роботи з даної проблеми.

  

  Добавить комментарий